Bezpośrednie loty z Warszawy do Delhi

joginek (1)

Bezpośrednie loty z Warszawy do Delhi

Ceny już od 1899 PLN

Zarezerwuj lot w Business Travel Elite

Odkryj Indie!

Skorzystaj z promocji i kup bilet w niższej cenie!
Bezpośrednie loty z Warszawy do Delhi już od 1899 PLN

Promocyjny okres podróży:
17.09.2019 – 31.03.2020
z wyłączeniem 20.12.2019 – 31.12.2019
Oferta ważna do 8 kwietnia 2019.
Pierwszy lot 17 września 2019
Podana cena dotyczy podróży w obie strony w taryfie z bagażem rejestrowanym.
Podróż przez Delhi jest jak użycie wehikułu czasu. Z jednej strony jest ono nowoczesnym miastem pełnym spektakularnych biurowców, wystawnych centrów handlowych i ośrodków, które przodują w futurystycznych technologiach informacyjnych i telekomunikacyjnych.
Stare dzielnice miasta jednak wciąż pamiętają bogatą historię. Urbanistyczny chaos starego miasta doskonale pokazuje swoje losy, w tym wielokrotne pustoszenie i odradzanie w różnych epokach stylistycznych.

Wizytówką nowej części miasta jest Brama Indii i to od niej warto rozpocząć zwiedzanie. Droga, która od niej odchodzi, prowadzi do siedziby prezydenta i gmachu parlamentu. W Starym Delhi natomiast można udać się na Chandni Chowk, barwną ulicę pełną straganów, znaną z wielu bollywodzkich produkcji. Delhi cieszy się aż trzema zabytkami, które wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Należą do nich Czerwony Fort, minaret Kutb Minar oraz Grobowiec Humajuna, czyli pierwowzór Tadż Mahal.

W przerwie od zwiedzania warto skosztować lokalnych przysmaków. Na sztukę kulinarną Indii składają się liczne wpływy etniczne, religijne i kulturowe, które dodają do niej specyficzne produkty oraz charakterystyczne przyprawy. Podobnie jest z herbatą, która trafiła z Chin do Indii. Tam dodano do niej mleko, aromatyczne przyprawy oraz cukier, miód lub melasę i nazwano masala chai.

źródło: PLL LOT

Brak Komentarzy