Ogłoszenie dot. nielegalnego strajku PLL LOT

strajk1

Ogłoszenie dot. nielegalnego strajku PLL LOT

Szanowni Państwo,

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu zdecydowanej większości Załóg LOT-u, wspieranych przez pracowników ziemi, dopiero w czwartym dniu nielegalnego strajku po raz pierwszy doszło do zakłócenia ciągłości operacyjnej LOT-u. W dniu 21 października 2018 byliśmy zmuszeni do odwołania 16 rejsów w tym dziewięciu ze względów technicznych oraz siedmiu z powodu braku załogi. Mimo wszystko wczorajszego dnia udało nam się utrzymać regularność na poziomie około 95%.

W związku z nielegalną akcją strajkową dwóch związków zawodowych, zachęcamy naszych Pasażerów, żeby na bieżąco sprawdzali status dzisiejszych rejsów na stronie www.lot.com w zakładce www.lot.com/pl/pl/status-lotu.

Informacje dotyczące rejsów można także sprawdzać na tablicach przylotów i odlotów, które w przypadku lotniska w Warszawie są widoczne na stronie www.lotnisko-chopina.pl.

W imieniu 3 000 pracowników LOT-u, którzy chcą pracować serdecznie przepraszamy Państwa za niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by nielegalny strajk w dalszym ciągu w jak najmniejszym stopniu wpływał na komfort naszych Pasażerów.

LOT na bieżąco monitoruje sytuację, pozostając w stałym kontakcie m.in. z zarządcami infrastruktury lotniskowej, kontrolą ruchu lotniczego i wszystkimi stosownymi służbami.

Z wyrazami szacunku

Anna Staszewska
Dyrektor Sprzedaży i Dystrybucji.
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.

Brak Komentarzy