Wchodzimy na wyższy poziom obsługi, zgodnej z SLA

sla

Wchodzimy na wyższy poziom obsługi, zgodnej z SLA

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji podróży. Naszymi klientami są średnie, duże firmy rodzime, oraz zagraniczne korporacje i urzędy publiczne. To co wyróżnia nas z tłumu setek agencji turystycznych, to ciągłe dążenie do doskonalenia swoich działań idących w kierunku najwyższej jakości usług w zakresie turystyki biznesowej. Nasi klienci otrzymują gwarancję najlepszej obsługi zgodnej z SLA, zapisanej w każdej umowie o współpracy. Jako jedyna firma w branży gwarantujemy bezpłatny audyt podróży w firmach, wraz z wdrażaniem polityki podróży.

Service Level Agreement, SLA (pol. umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług) – umowa utrzymania i systematycznego poprawiania ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości usług poprzez stały cykl obejmujący:

⦁ uzgodnienia,
⦁ monitorowanie usługi,
⦁ raportowanie,
⦁ przegląd osiąganych wyników.

Pierwszym krokiem wdrożenia SLA jest stworzenie katalogu świadczonych usług. Usługi łączone są w grupy, te w kolejne, aż w końcu powstaje kompletny produkt – definicja usługi. Na bazie zdefiniowanej usługi precyzuje się parametry usługi umieszczone w umowie SLA.

Naszym celem jest tworzenie kompleksowego produktu turystycznego poprzez min. dynamiczne pakietowanie poszczególnych, jednostkowych usług. Oznacza to, że dzięki naszej wieloletniej praktyce i ogromnej wiedzy jaką posiadamy, jesteśmy w stanie przygotować kompletą podróż, w bardzo atrakcyjny cenowo sposób, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Rozpoczynając od pośrednictwa wizowego, poprzez sprzedaż wszelkiego rodzaju biletów transportowych (lotniczych, kolejowych, autokarowych, transferów na życzenie), rezerwacji hotelowych, wynajmu samochodów i ubezpieczenia turystyczne. Specjalizujemy się w rezerwacjach grupowych. Dzięki kontaktom z liniami lotniczymi, pośredniczymi i skutecznie negocjujemy ceny biletów dla małych i większych grup. Bierzemy udział w organizacji eventów, konferencji, szkoleń, imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Nasze główne działanie to optymalizacja kosztów związanych z podróżami służbowymi, a dążenie do doskonałości to efekt naszego zaangażowania w ciągły rozwój marki jaką jest Business Travel Elite. Serdecznie polecamy przetestowanie naszych usług. Aby podróże stały się przyjemne i bezproblemowe zaufajcie specjalistom.

Zespół BTE

Brak Komentarzy